Menu

11. Festival amatérské tvorby

Autoři:
Termín: 05.05.2018 — 26.05.18

Oblíbený festival amatérské tvorby pořádaný spolkem Říčanský Lůvr, z.s. se uskuteční tradičně v květnu v říčanské galerii Kotelna a nabídne zajímavá díla z tvorby amatérských výtvarníků z celé České republiky. Vybraná díla budou téměř celý květen prezentována ve výstavním prostoru galerie.

Festival bude přehlídkou toho nejzajímavějšího, co se poslední dobou urodilo na amatérské výtvarné scéně a pro mnohé amatérské umělce je jedinou možností, jak svůj um prezentovat široké veřejnosti. Organizátoři po předchozích úspěších, kdy bylo vystavováno kolem 150 děl od více než 50 autorů, také letos předpokládají velkou účast a nabádají případné zájemce, aby se přihlásili co nejdříve.  

Pokud máte zájem se zúčastnit a vystavit svá díla, je nutno poslat do 14. dubna fotografie děl k posouzení na galeriekotelna@seznam.cz. Technika ani rozměr není ze strany organizátorů omezen. Různorodost a téma zpracovaných děl činí výstavu velmi živou a tvůrčí. Fotografie posílejte s názvem, technikou a rozměrem díla.

Za účast na festivalu se vybírá symbolický poplatek 150 – 200,-Kč (podle velikosti díla) zahrnující pojištění, instalaci a manipulaci. Každý autor bude moci vystavit 2 díla.

Vybraná díla budou v galerii vystavena od 5. do 26. května. Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční 5. května od 14.00 hodin.

Letošní ročník FAM se uskuteční za finanční podpory Ministerstva kutury.